Nox Blog

Nox Blog

2024 Yılının Yeni Tipolojisi: Ofise dönüş

Hibrit çalışma, geçtiğimiz birkaç yılda çalışma yöntemlerimizde son derece etkili bir güncelleme haline gelirken, işletmeler çalışma modellerine farklı şekillerde yaklaşıyor ve artık şirketten şirkete çok farklı görünen çalışma ortamlarına sahibiz.

Devamını gör

Yeni Kurumsal Kimlik

“Nox Project’in kurucu ortağı Emre Uyar, Nox’un ilk kurumsal kimliğini tanımlarken, iniş ve çıkışları, boşlukların anlamını ve hakimiyetini vurgulayan kalın bir font seçti. Proje süreçlerini tüketicilere aktarmak, Nox’a rekabet avantajı sağlamak, pazarlamada kolaylık ve profesyonellik amaçlanmıştı.

Devamını gör

İç Mimaride Aydınlatmanın Önemi ve Etkisi

İç mimari, bir mekanın tasarımını, düzenini ve dekorasyonunu şekillendiren önemli bir disiplindir. Aydınlatma ise iç mekanların atmosferini, fonksiyonelliğini ve estetiğini belirlemede kritik bir rol oynar.

Devamını gör

Antalya İç Mimar Ofisi Nox Project ile 3D Görselleştirme

3D Mimari Görselleştirme hizmetimizde Nox Project 10+ yıldır kazandığı tecrübe ve birikimi sizlere profesyonel olarak sunmaktadır. Antalya iç mimar ofisi Nox Project, yenilikçi ve modern ekibe sahip takım arkadaşlarıyla birlikte mimari tasarımı 3D Görselleştirme yaparak estetik görünümde sizlere sunmaktadır.

Devamını gör

Antalya İç Mimarlık Villa Tasarımı

Villa tasarım aşamasında en önemli süreç iç mimari tasarım ve uygulama aşamasıdır. Antalya iç mimarlık ofisi olarak faaliyet gösteren Nox Project villa tasarımınız konusunda sizlere iç mimari tasarım hizmeti vermektedir.

Devamını gör

İç Mimar Nedir ve Ne Yapar? Antalya İç Mimari

İç mimari, iç mekana ve insan doluluğu için işlevselliğine odaklanır. Antalya iç mimari ofisi Nox Project ev, ofis, restorant ve diğer iç mekanlar gibi çeşitli yapıların içini tasarlayan veya yeniden uyarlamak için sanat ve bilimi harmanlamaktadır.

Devamını gör

Konyaaltı İç Mimarlık Ofisi Nox Project

İç mimar; restoran, daire, kafe, spor salonu gibi mekanların ihtiyaçlarını belirleyip, renk, malzeme ve dekorasyon öğelerini seçerek iç mekanı tasarlayan ve modelleyen kişidir. Yapıların iç mekan tasarımını ve estetik düzenlemelerini sağlamaktadır.

Devamını gör

Restoran İç Tasarım Psikolojisi

Restoran iç tasarımı konusunda yazdığımız bu makalede, restoran tasarımının farklı unsurlarını ve bunların restoran müşterilerinin deneyimlerini ve davranışlarını nasıl etkilediğini tartışacağız.

Devamını gör
Mesaj Gönder
Merhabalar, size nasıl yardımcı olabiliriz?